суббота, 2 ноября 2019 г.

80 річчя

21.09.2019
Історія школи - довжиною у 80
Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, але й як би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя,  педагогічний талант рідній школі, і, звичайно, накреслити плани на майбутнє.
                 21 вересня 2019 року  свій 80-річний ювілей вперше і гучно відзначив Федорівський НВК. Святкування ювілею розпочалось звичайно у приміщенні школи, адже  з її стін   вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали   відомими, але немає сумніву в тому, що вони є добрими та духовно багатими людьми.   Тож на вході їх зустрічали працівники й учні, які брали у гостей інтерв’ю, а потім кожен мав змогу на імпровізованій стіні побажань написати вітання рідній школі. Працівники й учні з теплотою в серці готувалися до цього дійства. На першому поверсі гостей чекали  виставки плакатів із життя кожного класу,    вироби з природного матеріалу та композиції з гарбузів, методичні матеріали педагогічних працівників, екскурсія в шкільний музей та школою. На другому поверсі – виставки:  випускних альбомів чи фотографій майже всіх років; кубків, медалей, грамот і подяк; матеріалів про видатних випускників і, звичайно, фотозона. Протягом двох годин кожен гість мав змогу поринути у спогади про свої шкільні роки, зустрітися зі своїми вчителями, посидіти за партою у рідному класі, поспілкуватися з однокласниками.  Продовжили святкування у головному культурному центрі селища, тож концертна зала  будинку  культури вмістила всіх бажаючих привітати ювілярів. А їх було чимало: це і колишні випускники   закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі та партнери школи, працівники управління освіти, представники влади. Кожен, хто завітав на свято,   отримав ювілейний магніт на згадку.   
Від імені Карлівської  міської ради   та від себе особисто колектив   з ювілеєм привітав  заступник голови районної ради Якуба С.А., який побажав школі  ще багато років творити свою славетну історію та подарував телевізор для 2 класу. Свої щирі вітання, квіти, подяки та грамоти колективу,   адресували  також  в.о. начальника  відділу  освіти, молоді та спорту Карлівської РДА Стовбун С.В., голова  районного комітету профспілки працівників освіти  Черненко О.П. і голова Федорівської сільської ради Борисенко В.В.
             Щирих привітань, подарунків та побажань на адресу іменинників було дуже багато — і від випускників школи  Громико Н. та Сухини Р.,з ініціативи яких, було вручено глобус та колонки,  і від    партнерів закладу. Зокрема, Генеральний директор  приватного підприємства Ланнівський цукровий завод Тимоха О.Ф. подарував два принтери, ламінатор та  Bluetooth  колонку.  Депутат районної ради, директор ТОВ Ланнівська МТС Підгайний Р.О. вручив електросушарку для рук та 5 кулерів для води. Дупутат  обласної ради Кобченко Ю.В.  -  телевізор SMART TV  для кабінету хімії; дитячому віділенню закладу директор ТОВ «Торговий Дім Докучаївські чорноземи  Карлівщини»  подарував сучасні іграшки, а  завдяки директору  ТОВ «Сади Карлівщини» Слєпцова В.А. бібліотека поповнилася дитячою літературою, а спортивний зал – м’ячами. Керівництво ТОВ «АГРО-КРАЙ» подарувало банер. Приватний підприємець Петренко В. та небайдужі підприємці нашого села, також долучилися до зміцнення матеріально-технічної бази закладу.
                Усі виступаючі говорили про ту особливу атмосферу, яка панує в нашому закладі та великий професіоналізм його педагогічного колективу.    Щиро подякували ветеранам школи і   вшанували пам’ять тих учителів, які вже відійшли у вічність.
Після всіх вітальних слів, ведучі заходу, випускники Федорівського НВК, запросили всіх присутніх  поринути у світ історичного кіно,  а точніше на прем’єру фільму «Історія школи – довжиною у 80». Це вісім серій, які розповідали всю суть кожної десятилітки, її  шкільні традиції, чим жили учні, чим цікавилися, як навчалися  і найголовніше, всі побачили, який нелегкий шлях був у працівників та учнів, з чим їм приходилось миритись, щоб отримувати знання та можливість порівняти з сьогоденням. Музичним дарунком після кожної серії, була пісня, яка в цей період користувалася найбільшої популярністю.  Щоб створити цей фільм,   педагогічний колектив півроку збирав інформацію про  заклад, щоб якомога реалістичніше, кожен присутній поринув у ті далекі роки чи згадав сьогодення.
 А справжнім сюрпризом для  присутніх був виступ сьогоднішніх учнів, які продемонстрували музично-танцювальну постановку.










Свято тривало більше двох  годин  та, безумовно, залишило світлі спогади в серцях всіх, хто був на ньому присутній.

Комментариев нет:

Отправить комментарий